У Кароліно-Бугазькій сільській громаді готують до реконструкції заклад дошкільної освіти

Підписано тристоронню угоду між Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Кароліно-Бугазької сільської ради та комунальним закладом дошкільної освіти (ясла-садком) «Золота рибка»,- повідомили у сільраді.

У 2022-2023 роках заклад зазнав значних руйнувань внаслідок ворожих атак агресора прибережної зони Кароліно-Бугазької територіальної громади.

Угоду підписано в рамках проекту «ECHO4SCHOOLS-UA: Ремонт/модернізація шкіл у постраждалих від війни регіонах Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) за підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України (Міністерства відновлення України)».

Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України проведено процедуру тендерних закупівель щодо поточного ремонту закладу. Оголошено переможця, який готовий незабаром розпочати ремонтні роботи.

Начальником відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Кароліно-Бугазької сільської ради Катериною Ємельяновою разом з представниками робочої групи проведено огляд постраждалої будівлі та визначено обсяг ремонтних робіт даного об’єкту.


Источник