«Цивільним може здаватися, що Крим є потужною фортецею, але це не так», — офіцер запасу Армії оборони Ізраїлю

Асіф АлієвQHA 02 Березня 2023, 18:57

Іноді цивільним може здаватися, що Крим є потужною фортецею, але це не так.

Таку думку 24 Каналуозвучив військовий аналітик та офіцер запасу Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін.

«Крим є шалено вразливим. Його можна ізолювати та з півострова перетворити на острів, що врешті й буде. Україна зараз реалізує свої плани з деокупації Півдня»,– зауважив Левін.

На його думку, ця операція почалася ще минулого року й триває зараз. Вона є глобальною та багаторівневою, оскільки деокупація Півдня це і звільнення Криму.

Окрім того, російський генштаб прекрасно розуміє, що Україна має план щодо деокупації півострова. Отже, розуміючи вразливість своїх сил там і півострова в цілому російські загарбники намагаються убезпечити свої родини.

«Росіяни чудово знають, що військові операції можуть тривати довго, як-от деокупація острова Зміїний тривала близько 2 місяців або звільнення Херсона, яке почалося ще влітку, а завершилося наприкінці осені – початку зими. А можуть відбуватися миттєво – за лічені дні, як це відбувалося з Харківською областю, зокрема Балаклеєю та Ізюмом», – зауважив військовий аналітик.

Раніше Левін заявив, що Україні потрібні ракети, що б’ють на 300 кілометрів та більше, зокрема, щоб завдавати ударів по всіх військових об’єктах росії на окупованих територіях, включно з Кримом

Источник