Театр абсурду або як в Росії зляться на призначення Рустема Умєрова

Асіф АлієвQHA 08 Вересня 2023, 18:15 Асіф АлієвQHA

В російських ЗМІ повним ходом запущена чергова кампанія пропаганди проти призначеного на пост міністра оборони України кримського татарина Рустема Умєрова.

Шалена дискредитація Умєрова переходить в театр абсурду, де немає логіки та панує безглуздя.

Так, російський політолог Ігор Нікулін цілком серйозно заявив російському п’ятому каналу, що Умєров «був готовий продати США всю Україну за 400 мільйонів доларів»?!

Як це може говорити людина зі здоровим глуздом важко усвідомити. Ще важче уявити продаж всієї країни Сполученим Штатам: як, яким чином, як це взагалі можливо?

На ці питання росіянам відповіді звісно не дадуть, бо це і є абсурд, який позбавлений реальності.

Горе-політолог назвав Умєрова кримськотатарським націоналістом, оскільки він поділяє погляди свого батька, який своєю чергою також «відомий кримськотатарський націоналіст».

У російських ЗМІ Умєрова називають ставлеником США, основне завдання якого «контролювати розподіл західної фінансової допомоги». В Кремлі, мабуть, розуміють, що якісне забезпечення української армії грає проти Росії.

Принциповість Умєрова на посту голови Міноборони лише зміцніть стійкість української армії, стане запорукою збереження єдності в суспільстві та довіри міжнародних партнерів. Саме тому російські ЗМІ, які повністю підконтрольні владі, вигадують різноманітні теорії та нісенітниці щодо нового міністра.

Умєрова називають ставлеником США тільки тому, що він закінчив престижну Програму обміну майбутніх лідерів — FLEX. Проте ця програма культурного обміну Державного департаменту США діє для школярів! Але у хворий голові пропагандистів мільйоні дітей, по всьому світу, які побували в США в шкільному віці за цією програмою є агенти Вашингтона.

Бояться російські окупанти, що одну з найбільш ключових посад в українському уряді зайняв саме кримський татарин.

Командир саперної групи батальйону «Таврида» з позивним «Тер», якого запросилина місцевий ефір заявив, що призначення Умєрова потрібен для того, щоб розв’язати всередині Криму конфлікт.

«Рустем Умеров поставлений, щоб розв’язати всередині Криму конфлікт. Вони ставку зробили на національну ознаку. Але забули про те, що кримські татари його не знають», – розповів він.

Роспропаганда знайшла колишнього головного редактора газети «Київський телеграф», зрадника Володимира Скачка, який нині проживає у РФ, та представила йому слово для чергового поливання брудом власної країни.

Він заявляє, що вся вертикаль української влади «насправді не є самостійними», і «позбавлені права голосу перед американськими кураторами». Саме за цією логікою Скачко вірить, що США призначили на чолі Міноборони України потрібного чиновника.

Як в найкращих традиціях пропаганди росЗМІ завжди вдаються до допомоги маргіналів по всьому світі, намагаючись виставити себе об’єктивним засобом масової інформації. Російські сайти взялися посилатися на прокремлівську турецьку газету лівого толку Aydınlık.

У виданні стверджують, що завдання Рустема Умєрова не дозволить Україні та Росії швидко домовитися і максимально інформувати американську розвідку. Кумедним виглядає те, що турецька газета посилається на росЗМІ, називаючи нового міністра ставлеником США.

» У російській пресі Рустема Умєрова називають «американським шпигуном».

Кампанія російських ЗМІ та кишенькових експертів по дискредитації нового міністра оборони України попри всю його недолугість, свідчить, що у Києві зробили правильний хід. Імовірно, що чим більш принципово українське воєно-політичне керівництво, тим більше Москва педалює питання «зовнішнього керування Україною», або намагання «заморозити конфлікт».

Саме тому політики та пропагандисти РФ з призначенням Умєрова відчувають невідворотність звільнення Криму.

Вони розуміють своє безсилля і намагаються демонізувати та дискредитувати нового міністра, проте він, як обіцяв зробить все звільнити кожен сантиметр української землі та звільнити з полону кожного українця.

Источник