Ташева повідомила в яких районах Криму окупанти готують списки на евакуацію

Фото: пресслужба Представництва Президента України в АР Крим Шевчук Микола 08 Травня 2023, 16:54

Російські окупанти в Криму формують списки на евакуацію, зокрема є інформація по Красноперекопську, Джанкою і навіть по Сімферополю та Сімферопольському району.

Про це заявила постійна представниця президента України в Автономній Республіці Крим (АРК) Таміла Ташева в ефірі Radio NV, цитують Крим.Реалії.

Останні місяці взагалі з початку повномасштабного вторгнення зміни у риториці окупаційної влади Криму кардинальні. Якщо спочатку вони говорили, що «Крим із Росією назавжди», то зараз вони ці наративи змінюють на те, що Крим вони захищатимуть, – сказала вона.

За її словами, окупанти на півострові щонайменше пів року «будують оборонні споруди навіть на Південному узбережжі Криму».

Вони намагаються перед населенням показати, що добрі господарники, які можуть захистити Крим – облаштовують бомбосховища, накопичують запаси їжі та води, – додала Ташева.

За її словами, з різних джерел надходить інформація про те, що на півострові починають формувати списки евакуації. Є інформація про ці списки у Красноперекопську, Джанкої і навіть по Сімферополю та Сімферопольському району.

Раніше повідомлялося, що колаборанти та окупанти з Криму вивезли свої родини, хто на територію рф, або навіть за її межі.

Источник