Стефанчук: понад 30 спікерів парламентів підтвердили участь у Першому Парламентському саміті Міжнародної Кримської платформи в Хорватії

Фото: сторінка Фейсбук Руслана Стефанчука Ліна Тимошина 06 Жовтня 2022, 10:52

Понад 30 спікерів парламентів та керівників міжпарламентських об’єднань та асамблей підтвердили свою участь у Першому Парламентському саміті Міжнародної Кримської платформи, який відбудеться наприкінці жовтня у Хорватії. Про це повідомив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час телефонної розмови з Головою Палати представників Федерального парламенту Королівства Бельгія Еліан Тільйо.

На сторінці у Фейсбук він зазначив, що для України також важливо, щоб парламент Бельгії був присутнім на цій знаковій зустрічі.

Саміт покликаний активізувати парламентський вимір роботи, яку здійснює Україна спільно з міжнародними партнерами у питанні деокупації Криму. І на прикладі українського Криму — ми маємо обговорити питання глобальної безпеки, — наголосив спікер українського парламенту.

Стефанчук зауважив, що зараз увесь світ спостерігає за успіхами Збройних Сил України, і вони були б неможливі без підтримки наших партнерів.

І цей саміт — велика частина нашої спільної перемоги, — додав голова ВРУ.

Источник