Старий фонд у центрі Одеси перейшов до приватної компанії без згоди мешканців – вони незадоволені

Влітку у мешканців «царських» будинків в історичному центрі міста з»явилась ще одна додаткова стаття оплати — «Послуга з управління багатоквартирним будинком». Справа у тому, що доми у Пересипському районі раптово перевели у керування приватної компанії ТОВ КК «Порто-Франко», проте в платіжках є також рахунки від ЖКС «Порто-Франківській».

Про це кореспонденту Української Служби Інформації повідомили мешканці вулиці Коблевської, вони поскаржились на подвійні платіжки та водночас відсутність обслуговування взагалі.

За словами одеситки Юлія С., обслуговування їхніх будинків на вулиці Коблевській перевели до приватної фірми ТОВ КК «Порто-Франко» без зустрічі з представниками цієї компанії. Мешканцям не були озвучені умови та тарифи, водночас відсутні й підписані договори із цією компанією.

Я не одразу зрозуміла, що це не фактично платежі УБПТ ЖКС «Порто-Франківській», а невідомій КК «Порто-Франко», бо сплачую через інтернет і не завжди отримую паперові платіжки, а останні чотири цифри особового рахунку такі ж самі. У мене виникло питання до ЖКС. Я зареєструвалася в ГЕРЦ і побачила, що з червня в комунальних платіжках дві оплати – і ЖКС і КК. Сума приблизно однакова, – розповіла Юлія.

Незрозуміло кому сплачувати за комунальні послуги, додає одеситка, та навіщо платити, наприклад СДПТ, коли обслуговування від ЖКСУ як токового не було. До війни мешканцям двору на Коблевскій, ділиться Юлія, комунальники пообіцяли встановити лічильники на опалення – на це були виділені кошти, але прибори так і не встановили. Водночас під час війни цінники на рахунки за тепло росли, особливо великим зафіксували тариф для тих, у кого немає лічильників.

А цього року рахунки за опалення досягли свого «апогею», та стали майже недосяжними для сплати, зокрема для пенсіонерів та звичайних людей які живуть від зарплатні до зарплатні, і все це враховуючи погану якість опалення.

Лічильник повинен був встановити ЖКС «Порто- Франківський». Цього року рахунок за опалення розраховувався за тарифом 97- 120 гривень. І зараз зовсім незрозуміло кому платити СДПТ, в чому причина таких об’єктивно несправедливих тарифів на опалення у старому фонді і чи буде ця проблема взагалі вирішена. Мені здається, що з мешканцями старих будинків в історичному центрі міста влада міста перевела у «другорядність», – наголосила одеситка.

Цікаво, що за даними електронної бази даних Youcontrol, ТОВ «КК «ПОРТО-ФРАНКО» створено всього 3 місяці тому зі статутним капіталом 1 млн гривень, керує фірмою Дмитро Євчев. Компанія зареєстрована в квартирі на вулиці Новосільського.

Зазначимо, що за даними видання «Думська» приватні обслуговуючі компанії у Пересипському районі пов’язані з мером Трухановим.

УСІ звернулася до Управління міського господарства за коментарем до ситуації, де нам пообіцяли відповісти на усі питання через КК «ПОРТО-ФРАНКО». Тож будемо уважно слідкувати за подіями.

 

Источник