Споживання пропану в США цієї зими було найнижчим за всю історію спостереження

За оцінками EIA, споживання пропану в США протягом зимового опалювального сезону (з жовтня по березень) становило в середньому 33,6 мільйона барелів на місяць, або 1,2 мільйона барелів на день (б/д), що є найнижчим показником для зимового опалення.

Cереднє споживання пропану протягом трьох найхолодніших зимових місяців (грудень, січень і лютий) становило в середньому 1,1 мільйона барелів на день, що є найнижчим показником з тих пір, як EIA почала збирати дані за ці три місяці.

Зниження попиту призвело до зниження цін на пропан у США у порівнянні з минулою зимою. Оптові ціни на пропан у еталонному місці США Монт-Бельв’ю, штат Техас, становили в середньому 0,81 дол. США за галон протягом зимового опалювального сезону 2022–2023 років, тоді як оптові ціни на пропан становили в середньому 1,28 дол. США за галон попереднього зимового опалювального сезону. Ціни на Монт-Бельв’ю були нижчими, оскільки температура вище середнього знизила споживання пропану в житловому та комерційному секторах, особливо на Середньому Заході та Північному Сході, де розташовані 54% із понад 6 мільйонів домогосподарств США, які повідомляють про використання пропану як основного палива для опалення приміщень.

Запаси пропану відображають баланс попиту та пропозиції, і їх рівень також впливає на ціни. Сезон закачування пропану в сховище зазвичай триває з квітня по вересень, після чого йде сезон відбору протягом зимових опалювальних місяців. За тиждень, що закінчився 7 жовтня 2022 року (перший тиждень зимового опалювального сезону), EIA повідомляв про запаси пропану в США на рівні 85,5 мільйона барелів, що на 0,8 мільйона барелів перевищує середній показник за п’ять років (2018–2022 роки). Запаси пропану в США зросли на 2,1 мільйона барелів протягом перших чотирьох тижнів сезону закачування 2023 року, станом на 28 квітня склавши 58,3 мільйона барелів.

Источник