Shell продає активи у сфері роздрібних постачань енергоносіїв у Британії й Німеччині

Shell Plc продає підрозділ у сфері роздрібних постачань електроенергії й газу у Великій Британії і Німеччині британській Octopus Energy Group Ltd. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Суму угоди не розголошують. Shell розраховує закрити її у четвертому кварталі поточного року, йдеться у повідомленні компанії.

Продаж активів означає вихід Shell із ринку прямих постачань електроенергії й газу домогосподарствам. Shell Energy Retail Ltd. у Великобританії й Shell Energy Retail GmbH у Німеччині обслуговували загалом близько двох мільйонів клієнтів. Усі вони продовжать обслуговуватись за колишніми тарифами.

Після приходу в компанію нового CEO Ваеля Савана цього року Shell прагне сфокусуватися на ключових операціях, намагаючись збільшити доходи інвесторів.

«Компанія віддає пріоритет країнам, проєктам і напрямам, які можуть забезпечити найбільшу прибутковість», – заявив виконавчий віце-президент Shell Energy Стів Хілл, слова якого наведено у повідомленні.

Shell і Octopus також підписали меморандум про взаєморозуміння, відповідно до якого вивчатимуть можливості співробітництва в галузі зарядної інфраструктури.

Акції Shell додають у ціні 1,7% на торгах у п'ятницю. З початку поточного року їхня вартість зросла на 5,5%.

Источник