Saudi Aramco підвищила ціни на нафту для США та знизила для Європи —Bloomberg

Нафтогазова держкомпанія Саудівської Аравії Saudi Aramco підвищила листопадові відпускні ціни на нафту для США, для Азії зберегла, а для Європи зменшила, повідомляє агентство Bloomberg.

«Ціни на всі сорти для північно-західної частини Європи та Середземноморського регіону були знижені. Ціни на всі сорти для США підвищено на 20 центів», — пише агентство.

Вартість всіх сортів нафти Aramco для північно-західної частини Європи та Середземномор'я було знижено: для Extra Light та Light ціни були знижені на 1,8 долара, Medium та Heavy — на 1,5 долара. Таким чином, Arab Light з постачанням у листопаді продається для цих регіонів з премією 0,9 долара до ICE Brent.

А для США ціни на всі марки було підвищено на 0,2 долара, повідомляє агентство. Відповідно, листопадова Arab Light продається для американських покупців з премією 6,35 долара по відношенню до ASCI.

Ціна на основний сорт Arab Light з поставкою на листопад для Азії залишилася без змін, з премією 5,85 долара за барель щодо регіональної марки Oman/Dubai, хоча очікувалося збільшення вартості на 0,4 долара, пише агентство.

Saudi Aramco — національна нафтогазова компанія Саудівської Аравії, заснована в 1933 році. Компанія представлена ​​на трьох основних світових енергетичних ринках Азії, Європи та Північної Америки.

Источник