Росія заявила про посилення «безпеки транспортної інфраструктури» окупованого Криму

Асіф АлієвQHA 05 Жовтня 2022, 11:04

У Кремлі заявили, що в окупованому Криму планують посилити «безпеку транспортної інфраструктури», якій нібито загрожує діяльність у тому числі спецслужб України, а охорону об’єктів транспортного комплексу не слід довіряти «неуповноваженим особам».

Про це заявив секретар Радбези РФ Микола Патрушев, перадає УП

«Небезпеку для транспортної інфраструктури становить диверсійно-терористична діяльність українських спецслужб, міжнародних терористичних організацій», — сказав він.

За його словами, в окупованому Криму планують «оцінити вразливість» об’єктів транспортної інфраструктури та забезпечити їх інженерно-технічними засобами захисту.

Крім того, не слід довіряти охорону об’єктів транспортного комплексу на півострові «неуповноваженим особам, які не пройшли спеціальне навчання». Він підкреслив, що «зросла ймовірність застосування безпілотних літальних апаратів з метою заподіяння шкоди роботі транспортного комплексу».

«Важливо підвищити готовність сил і засобів реагування на надзвичайні події. З цією ж метою провести спільні навчання і тренування», — заначив Патрушев.

Источник