Російські загарбники на морському узбережжі в окупованій Євпаторії риють окопи

Ліна Тимошина 03 Березня 2023, 14:54

Російські загарбники прямо на набережній, в кількох метрах від моря, почали рити окопи.

Відповідне відео з мережі опублікував голова Меджлісу Рефат Чубаров у Телеграм.

Куди б не вторгалися російські варвари, всюди закінчується руйнуваннями, вбивствами місцевих людей, катастрофами. Поки що окупований рф Крим, 2023 рік, узбережжя моря біля Євпаторії. І так по всьому західному Криму, — написав Чубаров.

На кадрах — окопи, укріплені дерев’яними дошками, всередині встановлені гнізда для кулеметів.

Скріншот відео Скріншот відео

На відео чутно, що чоловік обурюється, що про жодний курортний сезон в Криму тепер навіть не йдеться.

Як курортник потрапить на море, якщо тут 200 кілометрів все у таких окопах? (…) І так весь Крим західний, — коментує чоловік.

Як повідомляли QIRIM.News, війська рф проводять масштабні заходи з інженерного устрою оборони в тимчасово окупованому Криму. Для цього завезли військовослужбовців строкової служби із Челябінської області.

Як повідомляли QIRIM.News, Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що до окупованого Криму прибуло 150 солдатів-строковіків для проведення інженерних робіт по зведенню укріплень.

Як повідомляли QIRIM.News, у січні заступник начальника Головного управління розвідки міністерства оборони України генерал-майор Вадим Скібіцький в інтерв’ю Укрінформу заявив, що окупанти створили оборонне угруповання на території Криму, що проводить фортифікаційні роботи.

Як повідомляли QIRIM.News, у Головному управлінні розвідки Міноборони України заявили, що росіяни розуміють, що програють, і споруджують фортифікаційні споруди, зокрема, й в Криму.

Як писали QIRIM.News, в окупованому Криму почали виготовляти та продавати на сайті довготривалі оборонні точки (ДОТи).

Источник