Російські окупанти міркують категоріями Першої та Другої світової війни, — Джемілєв про риття окопів в окупованому Криму

Ліна Тимошина 09 Березня 2023, 13:51

Російські загарбники в окупованому Криму риють окопи, орієнтуючись таким чином на застарілі звичаї бойових дій часів Першої та Другої світової війни.

Про це сказав лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв у коментарі QIRIM.News.

За його словами, копаючи так звані «зуби дракона», траншеї окупанти готуються до окопної війни.

Такі окопи ви бачили навколо Херсона, після того, як вони втекли. Річ у тому, що вони міркують категоріями Першої та Другої світової війни, вони не враховують, що зараз трохи по-іншому бої ведуться, — заявив Джемілєв.

Також лідер кримських татар розповів, що російським армійцям платять орієнтовно по дві тисячі рублів на день за риття окопів на окупованому півострові.

Як мені повідомили, по дві тисячі рублів у день, там, вочевидь, відрядна оплата. Хтось казав, що за один окоп там 300 рублів. Вочевидь, щоб дві тисячі рублів заробити, треба шість — сім вирити. Тобто, риють. Вони думають, що таким чином зупинять наступ українських військ, — зазначив Джемілєв.

Як повідомляли QIRIM.News, російські загарбники на морському узбережжі в окупованій Євпаторії риють окопи.

Як повідомляли QIRIM.News, війська рф проводять масштабні заходи з інженерного устрою оборони в тимчасово окупованому Криму. Для цього завезли військовослужбовців строкової служби із Челябінської області.

Як повідомляли QIRIM.News, Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що до окупованого Криму прибуло 150 солдатів-строковіків для проведення інженерних робіт по зведенню укріплень.

Як писали QIRIM.News, у січні заступник начальника Головного управління розвідки міністерства оборони України генерал-майор Вадим Скібіцький в інтерв’ю Укрінформу заявив, що окупанти створили оборонне угруповання на території Криму, що проводить фортифікаційні роботи.

Як повідомляли QIRIM.News, у Головному управлінні розвідки Міноборони України заявили, що росіяни розуміють, що програють, і споруджують фортифікаційні споруди, зокрема, й в Криму.

Як писали QIRIM.News, в окупованому Криму почали виготовляти та продавати на сайті довготривалі оборонні точки (ДОТи).

Источник