Російські дрони не обходять нашу ППО через Румунію, але влучання на їх території було

Головною ціллю атак рашистів по Подунавв'ю залишається інфрастрктура, задіяна в Зерновій угоді.

Про це начальник об’єднаного коордінаційного прес-центру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк розповіла на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса, повідомляє Українська Служба Інформації.

Для обходу сил ППО ці дрони не заходили у повітряний простір Румунії – ми не фіксували таких випадків. Але сам факт, що відбулось одне з влучань на ту територію, – він задокументований і офіційними каналами переданий до румунської сторони. До речі, вчора румунська сторона все ж визнала що такий акт агресії відбувся. Далі, думаю, реагування буде відповідним на дипломатичному рівні, – зазначила вона.

Румунія підтвердила, що на її територію впали частини російських дронів

Коментуючи атаку рашистськіх дронів по півдню Одещини сьогодні вночі, Наталія Гуменюк наголосила, що ворог як і раніше намагається нищити інфрастрктуру, задіяну в Зерновій угоді. Причому збільшує кількість ударних засобів, щоб ускладнити роботу української ППО. Але використовує саме дрони, які набагато дешевші ніж ракети.

В цю ніч ворог атакував 30 дронами, 24 було знищено. Метою ворога було знищення цивільної та припортової інфраструктури, залученої до Зернової угоди. Країна-терористка намагається довести, що Україна не є надійним партнером у подальшій роботі цієї ініціативи, – розповіла речниця координаційного центру.

Внаслідок атаки є пошкодження припортової інфраструктури – елеватори, аграрні комплекси.

Все, що задіяно в транспортування збіжжя. На жаль, постраждали двоє водіїв великогабаритного транспорту, – додала Наталія Гуменюк.

Источник