Російська турагенція наполегливо просить у України теплоходи для екскурсій: Дунайське пароплавство скерувало запити до СБУ

Минулого тижня Українське дунайське пароплавство отримало листа від «Самарського бюро путешествий и экскурсий». Пишуть, що готові брати на п'ять років у тайм-чартер українські теплоходи та взяти на себе витрати на підготовку до навігації.

Про це повідомляє УДП.

На підприємстві розповіли, що з 2014 року пасажирські перевезення завдавали пароплавству лише збитки, які покривалися доходами від вантажних перевезень. Фінансовий показник 2021 року – мінус 25 млн грн. Загалом на дотації «пасажирам» за попереднього керівництва УДП витрачено понад 8 млн євро. Тому економічно вигідніше тимчасово тримати судна у відстої.

УДП шукає надійного партнера, готового взяти в управління наші теплоходи. Але не так, як це було раніше, коли державне підприємство витрачало на ремонт суден більше ніж заробляло.

Несподівано минулого тижня отримуємо лист від… «Самарського бюро путешествий и экскурсий». Пишуть, що готові брати на п’ять років у тайм-чартер наші теплоходи, витрати на підготовку до навігації беруть на себе.

Складно сказати, що відбувається в голові у цих людей. В Ізмаїлі росіянам готові запропонувати лише підводну подорож в один кінець слідом за сумнозвісним крейсером «Москва», – пише УДП.

Інформацію щодо дуже допитливого бюро подорожей з Самари було передано СБУ.

Щодо пасажирського флоту УДП, то ми відкриті до пропозицій, звісно, окрім компаній, які представляють росію або пов’язані з країною агресором.

Источник