Родина загиблого героя з Одеської області купила дрон для його побратимів (фото)

Михайло Марчишин-Завадський був чемпіоном з пауерліфтингу. Спортсмен пішов захищати Україну, він був нагороджений за евакуацію громадянських, але загинув, як герой. Родина загиблого захисника подарувала його бригаді дрон. 

Про це розповіла одеська волонтерка Катерина Ножевникова.

36-а бригада морськоі піхоти отримала 6 мавіків. П’ять дронів від фонду «Корпорація монстрів»,  а шостий придбала родина загиблого героя Михайла Марчишина-Завадського.

Міша народився в Рені. Навчання та спорт завжди були його двома основними справами. Хлопець Поспішав жити, прагнув все знати, вміти. Саме ці його риси допомогли йому добитися  значних успіхів в освіті, карьері та спорті. В 2010 став чемпіоном України по пауерліфтингу, – розповіла Катерина Ножевникова.

Михайло пройшов вишкіл у Великій Британії, Польщі та Україні. Він почав свій військовий шлях та отримав звання молодшого сержанта у складі десантно-штурмового підрозділу 36-ї бригаді морської піхоти. За розум та широкий кругозір отримав позивний Доцент, але всі побратими називали його Лексус.

Він безпосереднього приймав участь в багатьох бойових виходах та також був нагороджений відзнакою «Сталевий хрест» за участь в евакуації поранених. Потім перейшов до 3-ї ОШБ на посаду кулеметника і приймав участь в обороні Бахмута.

На жаль, 31 березня 2023 року Михайло загинув на полі бою.

Источник