«РФ з Кримом пов’язує лише «кримський міст», який Україна, ймовірно, з часом зруйнує», — голова Мюнхенської конференції з безпеки Кристоф Гойсґен

Фото: Luiz Rampelotto/EuropaNewswire/picture alliance Ліна Тимошина 05 Жовтня 2022, 08:30

РФ з Кримом пов’язує лише “кримський міст”, який Україна, ймовірно, з часом зруйнує”. Про це заявив голова Мюнхенської конференції з безпеки Кристоф Гойсґен, повідомляє Представництво Президента України в АР Крим. Постійна Представниця Таміла Ташева та керівниця Служби забезпечення діяльності Кримської платформи Марія Томак провели з ним робочу зустріч на полях Варшавського безпекового форуму.

Делегація від Представництва поінформувала німецького дипломата щодо поточної ситуації в тимчасово окупованому Криму.

Коли хтось каже, що Крим належить росії (на жаль, таке досі можна почути), я завжди вступаю в суперечку і кажу, що це не так, що, окрім ключових аргументів, материкова частина України та Крим ще й дуже пов’язані між собою як інфраструктурно та економічно – натомість росію з Кримом пов’язує лише “кримський міст”, який Україна, ймовірно, з часом зруйнує, — сказав Гойсґен.

Учасники обговорили потенційну співпрацю в контексті організації заходів, присвячених Кримській платформі, у рамках щорічної Мюнхенської конференції з безпеки, яка традиційно пройде в лютому.

Гойсґен зазначив, що повністю підтримує ідею Кримської платформи, ініційовану Президентом України, її діяльність і міжнародні заходи. Як колишній учасник Мінського переговорного процесу, він акцентував, що “Мінські угоди справді були лише про Донбас, однак це не означає, що ми забували про окупований Крим – ми завжди про нього пам’ятали”.

Источник