Протягом вересня промтоварний ринок Сьомий кілометр надав близько 6 тонн гуманітарної допомоги медустановам та біженцям Одеської області

Влітку до благодійного центру на промринку «7-й кілометр в Одесі було доставлено другу партію гуманітарної допомоги для передачі постраждалим від війни людям. Благодійний фонд Candle of Grace з Ірландії направив вантаж за офіційним договором із Профспілкою працівників Промтоварного ринку та громадською організацією «Патріоти України». Про це нам сьогодні повідомили в прес-службі підприємства.

Протягом серпня та вересня понад 6 тонн одягу та взуття для дітей та дорослих, медикаменти, перев’язувальний матеріал, медичні ліжка, милиці та інше обладнання для людей з інвалідністю, консерви, памперси, побутова хімія, засоби гігієни та дезінфекції передавалися за офіційними запитами від громадських організацій та фондів, які допомагають переселенцям та медичним установам.

 

За цей час територіальній громаді смт. Авангард, де зараз проживає близько 10 000 біженців зі сходу України, громадським організаціям «Мами Одеси», «Мрія вільних людей», іншим зареєстрованим гуманітарним центрам міста та області передано одяг, взуття, памперси, продукти харчування, коляски, іграшки та багато іншого для тисяч сімей, змушених тікати від війни та оселилися в нашому регіоні. Медикаменти та супутні товари передані Одеському Інклюзивно-Ресурсному центру №1, який підтримує сім’ї з дітьми з особливими потребами. Також медичні товари, ліки, ортопедичне обладнання, а також спеціальні медичні функціональні ліжка, каталки, ходунки та милиці передані до медичних закладів та госпіталі в Одесі та інші регіони країни.

 

Щодня гуманітарний вантаж відвантажується різним благодійним організаціям до Миколаївської, Донецької Херсонської, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької областей, які допомагають біженцям, які залишилися без усього. Дякуємо партнерам з Ірландії та волонтерам з різних організацій, а також підприємцям ринку за допомогу, підтримку, самовідданість та віру! Робота гуманітарного центру продовжується.


Источник