Прокуратура АР Крим повідомила про підозру ще одному командиру незаконного збройного формування «Самооборони Криму»

Ліна Тимошина 06 Жовтня 2022, 14:09

Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру командиру 5 роти незаконного збройного формування «Самооборони Криму». Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Встановлено, що у лютому 2014 року підозрюваний був призначений окупантами командиром 5 роти НЗФ «Самооборона Криму», що незаконно діяла на території півострова.

Під його керівництвом «самооборонівці», спільно з іншими підрозділами НЗФ та ЗС РФ, брали участь у захопленні та подальшому контролі об’єктів критичної інфраструктури півострова, забезпечували функціонування незаконно створених блок-постів, здійснювали патрулювання вулиць, проводили незаконні перевірки документів й особисті обшуки громадян України тощо, — йдеться у повідомленні.

Пізніше, «командир» отримав від представників окупаційної адміністрації РФ в Криму псевдонагороди за «За повернення Криму» та «За захист Криму».

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 4 ст. 260 (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування), ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України), — зазначили у відомстві.

Як повідомляли QIRIM.News, 3 серпня Прокуратура АР Крим та м. Севастополя скерувала до суду обвинувальний акт стосовно громадянина України, керівника 4 роти незаконного збройного формування «Самооборона Криму», який обвинувачується у вчиненні ряду тяжких злочинів під час окупації півострова. За даними джерел QIRIM.News, йдеться про Армена Мартояна.

Як повідомляли QIRIM.News, 4 серпня Прокуратура АР Крим та міста Севастополя повідомила про підозру командиру «7 роти» незаконного збройного формування «Самооборона Криму». 

Источник