Приміщення фельдшерсько-акушерського пункту на Арабатській Стрілці віджали російські окупанти

Асіф АлієвQHA 10 Березня 2023, 13:57

Окупанти з РФ під свою “криміналістичну лабораторію” віджали приміщення фельдшерсько-акушерського пункту на Арабатській Стрілці.

Про це повідомляє телеграм-канал Генічеськ. UA

Приміщення фельдшерсько-акушерського пункту збудоване у 2019 році за кошти бюджету Щасливцевської сільради. Медичні послуги там отримували як мешканці Генічеської громади, так і курортники, які відпочивали на Арабатській Стрілці.

Російські пропагандисти, які обслуговують окупаційну адміністрацію частини Херсонської області, показали сюжет з відкриття “поліцейської лабораторії генетичних досліджень”.

При цьому на відео ретельно заблюрили білим тлом вікна та двері, щоб ніхто не впізнав місце, де саме знаходиться ця установа окупантів. Однак мешканці Генічеського району впізнали приміщення і визначили місцевість, де розташована будівля з “чудо-лабораторією” поліцаїв. Будівля розташована в центрі села Генічеська Гірка на території окупованої Арабатської Стрілки.

До російської окупації тут знаходився фельдшерсько-акушерський пункт. А сама будівля була збудована у 2019 році за бюджетні кошти Щасливцевської сільської ради. У 2021 році, після об’єднання територіальних громад району в одну ОТГ, фельдшерсько-акушерський пункт і його майно були передані на баланс Генічеської міської ради і на утримання Генічеської центральної районної лікарні.

Источник