Політв’язню, кримчанину Олегу Приходьку виповнюється 64 роки

Ліна Тимошина 21 Листопада 2022, 11:15

64 роки виповнюється сьогодні ковалю із Сакського району Криму — політв’язню Олегу Приходьку.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Батько завжди був чесною, доброю і порядною людиною. До арешту всі так і говорили, зверталися за допомогою. А потім він став для всіх терористом, — розповіла в одному з коментарів про свого батька Наталія Приходько, пише «Кримська солідарність».

Як повідомляли QIRIM.News, Олега Приходька затримали 10 жовтня 2019 року. Російська ФСБ звинуватила його в підготовці до терористичного акту і незаконному виготовленні вибухових речовин.

У березні 2021 року Південний окружний військовий суд виніс йому вирок — 5 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Він відбуває покарання у Володимирському «централі», який має славу місця тортур ув’язнених.

Як повідомляли QIRIM.News 19 лютого 2022 року, кримчанина Олега Приходька, засудженого на 5 років ув’язнення в колонії суворого режиму у сфабрикованій справі за звинуваченням у підготовці вибуху та зберігання вибухових речовин, етапували з міста Владимира у невідомому напрямку.

Як повідомлялиQIRIM.News, 31 березня 2022 року Південний окружний воєнний суд засудив Олега Приходька за частиною 1 статті 297 КК РФ (неповага до суду) до 360 годин обов’язкових робіт. З урахуванням вироку від 3 березня 2021 року, до основного терміну у 5 років позбавлення волі йому було додано ще місяць ув’язнення. Таким чином Олег Приходько має відбувати покарання — 5 років і 1 місяць, повідомила тодішня Омбудсмен Людмила Денісова.

Источник