Поліція розслідує крадіжки товарів Одеського гумштабу на залізниці

В Одеському гумштабі продовжуються проблеми з транспортною логістикою. Також триває слідство з приводу крадіжок товарів на залізниці.

Про це під час брифінгу в Media Center Ukraine — Odesa 7 березня розповів голова Координаційного гуманітарного штабу Одеської області Олексій Чорний, передає кореспондент Української Служби Інформації.

Одеський гуманітарний штаб шукає партнерів з вантажівками. Для транспортування допомоги за лютий 2023 року було залучено 18 залізничних вагонів, проте це не дуже зручний спосіб. Залізницею неможливо напряму доставити товари для громад. Крім того, на залізній дорозі сталося дві крадіжки.

Це не крадіжка – це мародерство. Ми повідомили поліції. Наразі триває слідство. Сподіваюся, усі причетні будуть притягнуті до відповідальності, – відзначив Олексій Чорний.

Звітуючи за роботу протягом лютого, голова Одеського гумштабу проінформував про наступне:

  • за минулий місяць від партнерів було отримано 685 палет, більшість з яких – продовольство;
  • Рада Міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX надала допомогу на 3,4 млн грн – переважно це товари для притулків, а також 23 генератори;
  • Міжнародна організація міграції вислала 5 тис. комплектів постільної білизни, матраци, ліхтарики;
  • World Food Programme продовжує передавати продуктові набори (у лютому було отримано 30 тис. од.);
  • від дитячого фонду ООН UNICEF отримали партію дитячого одягу (2002 шт.).

Станом на 4 березня в Одеській області зареєстровано 143 527 переселенців (30% – діти).

При гумштабі продовжує працювати Центр адаптації ВПО – щотижня проходять майстер-класи для дітей, екскурсії до театрів та музеїв. Під патронатом штабу вже понад 150 сімей.

Також діє мовний клуб для практики комунікації українською мовою.

Источник