Поліцейські затримали в Одесі приватного виконавця за підозрою в одержанні неправомірної вигоди

Чоловік вимагав та отримав від одесита 500 доларів США в обмін на зняття арешту з автомобіля, накладеного в рамках виконавчого провадження. Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Одеській області.

Злочинні дії правопорушника викрили співробітники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції та слідчі відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1. 

Правоохоронці встановили, що приватний виконавець за грошову винагороду пообіцяв містянину внести зміни до автоматизованої системи щодо зняття арешту на заборону відчуження транспортного засобу «Land Rover». Фігуранта затримали при отриманні 500 доларів США неправомірної вигоди. 

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Приморської окружної прокуратури міста Одеси правопорушнику повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368-4 Кримінального кодексу України. 

Йдеться про одержання неправомірної вигоди для себе за вчинення дій з використанням наданих йому повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди. 

Такий злочин карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. 

Нині правоохоронці клопочуть в суді про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідство у справі триває.


Источник