Перші станції Lotos уже в мережі АЗС Orlen (фото)

Grupa Orlen розпочала процес ребрендингу й інтеграції автозаправних станцій Lotos у свою мережу АЗС. Унаслідок злиття обох компаній Orlen у Польщі розшириться до більш ніж 1 900 станцій і майже до 1 300 об'єктів на зарубіжних ринках. Під брендом Orlen уже працює 7 модернізованих АЗС, зокрема у Рибнику, Конині й Туреку, повідомляє superstation.pro.

«Завдяки злиттю з Grupa Lotos ми не лише приєднуємося до найбільших мереж Угорщини й Словаччини, а й зміцнюємо свої позиції на польському ринку. Відповідно до стратегії на 2030 рік ми хочемо створити найсучаснішу мережу з 3 500 АЗС у регіоні й значно розширити непаливні продажі. Близько 100 станцій Lotos, які ми включимо в нашу мережу до січня наступного року, буде приведено у відповідність з нашими найвищими стандартами, щоб повністю виправдати очікування клієнтів», – каже Даніель Обайтек, голова правління PKN Orlen.

На приєднаних до мережі станціях уже з'явилася візуалізація Orlen, запущено ІТ-системи, що дають змогу здійснювати платежі, автокартки й програму Vitay. Пропозиція непаливних продажів у результаті включатиме асортимент, характерний для станцій Orlen із форматом живлення Stop.Cafe.Источник