Окупанти заявили, що безкоштовного житла для біженців в Криму більше немає

Ліна Тимошина 03 Березня 2023, 11:58

У містах окупованого Криму більше не буде пунктів тимчасового розміщення для біженців.

Про це повідомляє місцевий окупаційний Телеграм-канал Чп/Севастополь.

Вони зазначили, що тепер найближчі пункти тимчасового розміщення будуть на окупованій Херсонщині, у місті Генічеськ.

Перетинаючи пункт пропуску в Джанкої та Армянську люди повинні розуміти, де зупинятися на ночівлю тощо. Безкоштовного житла для біженців у Криму немає, — заявили окупанти.

Як повідомляли QIRIM.News, раніше окупанти в Криму вирішили прибрати з курортних міст півострова пункти тимчасового розміщення біженців із материкової України. А також обмежели їх термін перебування в пунктах тимчасового розміщення до моменту відправлення біженців до рф.

Як писали QIRIM.News, голова Меджлісу Рефат Чубаров раніше повідомляв, що російські кати влаштовують середньовічні тортури та катування на базі училища № 17 Генічеська.

Нагадаємо, після повномасштабного вторгнення рф в Україну, окупанти на Херсонщині, зокрема, й у Генічеську викрадають людей. Зокрема, мешканець Генічеська Дмитро Захаров, викрадений у червні, перебуває наразі у СІЗО №2 міста Сімферополь.

Як повідомляли QIRIM.News з посиланням на Кримськотатарський ресурсний центр, 8 січня 2023 року окупанти викрали двох жителів Генічеська Халіла Куртаметова та його брата Рідвана. Була інформація що Халіла вивезли до Криму.

Источник