Окупанти в Криму затримали чоловіків, які нібито готували вбивство колаборантів Аксьонова та Константинова

Шевчук Микола 03 Травня 2023, 12:25

Російські загарбники в Криму затримали кількох громадян України та росії, які нібито готували замах на місцевих окупантів та колаборантів.

Про це з посиланням на ЗМІ окупантів, повідомляють Крим.Реалії.

Затримано Віктора Підвального, Олександра Литвиненка, Сергія Кривошеїна, Костянтина Євмененка, Ігоря Зоріна та Сергія Войнаровського.

Також затримано нібито громадянина України та Болгарії Петранова, нібито причетного до доставки засобів ураження до росії.

У затриманих вилучили 5 готових до застосування бомб, електродетонатори, механізми радіокерування, трекери для стеження.

Також, як стверджують окупанти, розкритий «організований українськими спецслужбами» канал постачання вибухівки з Болгарії, який проходив через Туреччину та Грузію.

Затримані, як стверджує спецслужба, готували замах на колаборантів: так званого голову Криму Сергія Аксьонова, так званого голову парламенту Криму Володимира Константинова та підконтрольного окупантам «мера» Ялти Яніну Павленко. Окупанти заявляють, що групу створило Головне управління розвідки Міноборони України.

Українська влада поки не прокоментувала заяву окупантів.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти у Севастополі затримали чоловіка, звинувативши його в участі у кримськотатарському батальйоні імені Номана Челебіджихана.

Источник