Окупанти усвідомлюють, що міст через Керченську протоку став вразливим перед високоточною зброєю ЗСУ, — Чубаров

Шевчук Микола 30 Квітня 2023, 16:55

Російські окупанти усвідомлюють, що міст через Керченську протоку став вразливим перед високоточною і далекобійною зброєю, яка вже є у Збройних сил України (ЗСУ) і тому терміново упорядковують поромну переправу між окупованим Кримом і територією рф.

Про це заявив Голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, коментуючи рішення уряду окупантів виділити кошти на забезпечення поромного сполучення між Кримом та Кубанню.

Російські окупанти усвідомлюють, що міст через Керченську протоку став вразливим перед високоточною і далекобійною зброєю, яка вже є у ЗСУ і тому терміново упорядковують поромну переправу між окупованим Кримом і територією рф. Інша річ, чи вистачить їм передбачених для курсування шість поромів для того, щоб встигнути евакуювати деморалізовані війська, які будуть замкнені на півострові. І знову ж таки, вказане рішення уряду росії є черговим серйозним сигналом для майже 1 мільйона громадян рф, які незаконно оселилися в окупованому Криму, — написав він.

Політик застеріг окупантів від того, аби жити на краденій території.

 Отже, громадяни Росії, які уявили, що вони могли оселитися на вкраденій чужій території: — не сподівайтеся на пороми — їх всього буде шість штук, які не зможуть евакуювати навіть усіх військових російської окупаційної армії, — тому, чим раніше ви добровільно покинете Крим, тим більше неприємностей ви уникнете, коли розпочнеться звільнення Криму Збройними Силами України. Бо нема чого зазіхати на чужі землі, — написав він.

Раніше Чубаров заявив, що окупанти в Криму мають намір запустити пороми з півострова, щоб вивозити звідти людей та техніку.

Источник