«Окупанти намагаються чинити тиск на представників корінного кримськотатарського народу, залякуючи їхніх близьких», — у Представництві Президента в АРК засудили обшук у делегата Курултаю Абдураманова

Ліна Тимошина 10 Березня 2023, 09:32

У Представництві Президента в Автономній Республіці Крим засудили обшуки в будинку делегата Курултаю Асана Абдураманова у Бахчисараї.

Про це повідомляє пресслужба представництва на сторінці у Фейсбук.

Представництво засуджує незаконні дії рф та підконтрольних їй окупаційних адміністрацій. Лише звільнення Кримського півострова покладе край злочинам окупації та забезпечить дотримання прав і свобод людини, — йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що зранку 9 березня окупаційні силовики вдерлися до будинку делегата Курултаю Асана Абдураманова у Бахчисараї. Про дві автівки з працівниками фсб повідомила дочка пана Асана.

На вулиці стоїть газель, у дворі ще одна машина, найімовірніше, на ній приїхали співробітники фсб. Ніхто нічого не коментує громадськості, нічого не говорять”, — цитує представництво «Кримську солідарність».

Абдураманов уже кілька років як виїхав на материкову частину України, у будинку проживають його дружина, діти та онука.

Таким чином окупанти намагаються чинити тиск на громадян України, представників корінного кримськотатарського народу, залякуючи їхніх близьких, — заявили у відомстві.

Як повідомляли QIRIM.News, зранку 9 березня в окупованому Бахчисараї російські силовики провели обшук у будинку брата делегата Курултаю кримськотатарського народу Асана Абдураманова.

Як повідомляли QIRIM.News, 9 березня у селищі міського типу Червоногвардійське окупованого Криму пройшов обшук у будинку 31-річного кримського татарина Мемета Ашурова.

Як повідомляли QIRIM.News, 28 лютого у Сімферопольському районі окупованого Криму в будинку кримського татарина Соїна Джемілова співробітники ФСБ провели обшук.

Як писали QIRIM.News, 6 березня ввечері озброєні люди скоїли напад на будинок кримського татарина Едема Муртазаєва в окупованому Судаку та вивезли його невідомому напрямку.

Источник