Окупанти можуть мобілізувати у росії та на окупованих територіях до 700 тис. осіб, — Генштаб ЗСУ

Ліна Тимошина 11 Вересня 2023, 10:56

У зв’язку із катастрофічними втратами окупантів очікується, що найближчим часом в російській федерації та на тимчасово окупованих нею територіях України розпочнеться масова примусова мобілізація населення.

Про це повідомляє пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у ранковому зведенні.

Її показники за різними оцінками можуть становити від 400 до 700 тисяч осіб. Окремі документи з цього приводу вже потрапили у мережу. Слід зазначити, що цього разу призвати планується також близько 40 тисяч мешканців Чеченської республіки, яких ймовірно буде використано в якості “загороджувальних загонів” позаду російських військ, — йдеться у повідомленні.

Водночас як зазначили у Генштабі, серед населення Москви та Санкт-Петербурга цифри запланованої мобілізації знову залишаються мінімальними.

На фронт в якості “гарматного м’яса” вкотре підуть пересічні громадяни – мешканці російських регіонів, яких у спину штовхатимуть на смерть кадирівські кати. Відтак, чи не єдиним способом для російських військових вижити є добровільна здача в полон Силам оборони України, — наголосили у Генштабі.

Нагадаємо, голова правління Кримськотатарського ресурсного центру (КРЦ) Ескендер Барієв у коментарі QIRIM.News розповів, що російські окупанти почали роздавати повістки на підприємствах в Криму, щоб мобілізувати до лав своїх збройних сил максимальну кількість чоловіків. А з 20 вересня окупанти хочуть розпочати масштабну мобілізацію кримчан.

Источник