Оголошені переможці конкурсу студентських есеїв «Академічного форуму з питань Криму 2022»

Фото з відкритих джерел Ліна Тимошина 07 Жовтня 2022, 15:08

Представництво Президента України в АР Крим опублікувало на сторінці у Фейсбук список переможців конкурсу студентських есеїв “Академічного форуму з питань Криму 2022”.

На останньому етапі “Академічного форуму з питань Криму 2022”, перемогу здобули: Шекурє Рамазанова (юридична панель); Злата Табачна (економічна панель); Дар’я Данік (культурна панель); Ян Ерл-Ружицький (панель щодо подолання наслідків окупації), — йдеться у повідомленні.

Переможці відвідають перший Парламентський саміт Кримської платформи, що відбудеться наприкінці жовтня у столиці Хорватії місті Загребі.

Міжнародний онлайн-форум, що відбувався 22 та 29 вересня, став платформою для глибоких і нестандартних дискусій щодо питань, важливих для реінтеграції Криму та відновлення історичної справедливості для корінних народів.

За підсумками двох раундів Форуму буде створений документ з нестандартними рішеннями та ідеями учасників, який передадуть для подальшого застосування Представництву та міжфракційному об’єднанню «Кримська платформа». А найкращі есеї будуть опубліковані у виданні Гарвардського університету TCUP Reports, а також на інших іноземних й українських ресурсах, — зазначили у представництві.

Форум організований студентами Київський національний університет імені Тараса Шевченка, за підтримки Представництва, Українська Гельсінська спілка з прав людини — УГСПЛ та USAID Ukraine — USAID Україна «Права людини в дії».

Источник