Одеські прокурори викрили на корупції інспектора рибпатруля

За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Одеської обласної прокуратури інспектора одного з відділів рибоохоронного патруля Чорноморського басейнового управління Держагентства меліорації та рибного господарства викрито на одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомили в прес-службі держзвинувачення.

За даними слідства, інспектор одержав 20400 грн хабара за вирішення питання про непритягнення підприємця, який займається рибним промислом, до відповідальності за незаконний вилов водних живих ресурсів у р. Дунай в Ізмаїльському районі на Одещині.

За наявною інформацією, ділок налагодив злочинну схему з систематичного одержання хабарів від рибалок у розмірі 9 тис грн на тиждень, за вилов червонокнижних видів риб – 50 % від вартості риби.

За ці кошти чоловік обіцяв забезпечити безперешкодну риболовлю та запевняв у своїй спроможності, при необхідності, вирішити будь-яке питання з прикордонниками, співробітниками водної поліції та іншими інспекторами рибоохорони.

Правоохоронці затримали інспектора безпосередньо після одержання чергового траншу.

Наразі затриманому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснюють слідчі та оперативні працівники другого слідчого відділу ТУ ДБР у Миколаєві.


Источник