Нічна атака на Одесу – передбачувана: деталі від ОК «Південь»

Якщо коротко охарактеризувати ситуацію сьогоднішньої ночі в Одесі, то це передбачувана Силами оборони України атака ворога.

Про це 4 квітня під час брифінгу заявила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Ми попереджали, що ворог може застосувати, у тому числі, і дрони – камікадзе.
15 дронів були випущені з напрямку Азовського моря. З використанням особливостей ландшафту намагалися запустити їх у незвичайний спосіб через тимчасово окуповану територію Херсонщини. Такий обхідний маневр, – розповіла Наталія Гуменюк.

На хвостовиках дронів «сакрально» позначено причину атаки:

Те, що це була помста, ми побачили на хвостовиках, які знайшли на місцях ураження. Там було чітко маркером позначено «За Москву», «За Кремль» з використанням символіки Z та V.

Це намагання, скоріше за все, перекласти відповідальність на Україну за ту квазі атаку, яку вони демонструють світу. Це намагання просувати запланований свій наратив. Вони намагалися зробити так, щоб у світу створилося враження, що Україна нібито атакує вже далеко за межами своєї країни та своєї компетенції, – додала Гуменюк.

Нагадаємо, в ніч на 4 травня в Одесі лунали вибухи: ворог атакував 15-ю «шахедами».

Источник