Негода на Одещині: без світла залишились 12 населених пунктів області

В Одеському районі через негоду фіксуються відключення у 12 населених пунктах.

Про це повідомляє пресслужба ДТЕК Одеські електромережі.

У неділю, 12 листопада, через негоду без світла лишилися 12 населених пунктів в Одеському районі, із них 2 — частково. Наразі фахівці ведуть відновлювальні роботи.

Ми вже лагодимо мережі, щоб якнайшвидше повернути світло. Нагадаємо, складні погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів. Будьте обережні, не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до обірваних ліній електропередачі, – зазначили у ДТЕК.

Як додали у компанії, відновлюють електропостачання 32 бригади — 32 одиниці техніки та 77 фахівців.

Про відсутність світла, мешканці регіону можуть повідомити у приватних повідомленнях на сторінці Fаcebook компанії https://www.facebook.com/dtekoem , а також заповнивши спеціальну форму на сайті ДТЕК в розділі «Відсутня електроенергія?». Працює й цілодобовий колцентр компанії до якого можна звернутися зателефонувавши за номерами телефону: +38 (068/095/073) 750 90 90 або +38 (048) 705 90 90.

Через велику кількість дзвінків лінії кол-центру можуть бути перевантажені. Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним, – наголосили у ДТЕК.

Источник