«Не вистачає третини лікарів та медсестер», у Севастополі розповіли про кадровий голод у сфері медицини

Фото: РІА Асіф АлієвQHA 05 Жовтня 2022, 17:05

. У севастопольських медустановах не вистачає третини лікарів та медсестер, повідомив «директор департаменту охорони здоров’я» Віталій Денисов під час звіту у місцевому російському парламенті про стан здоров’я севастопольців у 2021 році.

Денисов визнав плинність кадрів у місцевій охороні здоров’я, але при цьому наголосив на «позитивному балансі» між працевлаштованими та звільненими за власним бажанням: із 340 прийнятих на роботу медичних фахівців, звільнено 270.

За його словами, цього року з медичного коледжу випустилося 174 студенти, з них 65 були працевлаштовані. У 43 випускників склалися непередбачені життєві ситуації: хтось пішов до армії, хтось вийшов заміж і поїхав, ще 62 студенти поки що не визначилися. «Швидка допомога» також укомплектована співробітниками лише на 70%, тому, по суті, вона і не зовсім швидка.

Виявилося, що через низьку укомплектованість первинної ланки лікарі та медсестри швидкої допомоги змушені в тому числі надавати амбулаторну допомогу пацієнтам у кабінетах поліклінік.

Источник