Названа дата, коли парламент розгляне призначення Умєрова міністром оборони України

Шевчук Микола 05 Вересня 2023, 16:38

Верховна Рада завтра, 6 вересня, розгляне кандидатуру Рустема Умєрова на посаду Міністра оборони України.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Зокрема, парламент підтримав звільнення Олексія Резнікова з посади Міністра оборони України за- 327 депутатів. За звільнення з посади Голови Фонду державного майна України (ФДМУ)  Рустема Умєрова проголосували 302 депутати.

Чекаємо сьогодні на внесення пропозиції від Президента призначити його Міністра оборони України, а завтра голосування, — повідомив депутат.

Як повідомляли QIRIM.News, ввечері 3 вересня президент Володимир Зеленський заявив, що вирішив провести заміну міністра оборони України Олексія Резнікова на Рустема Умєрова, який донині був головою Фонду держмайна.

Нагадаємо, 4 вересня міністр оборони Олексій Резніков подав заяву про відставку голові Верховної Ради Руслану Стефанчуку. Голова Фонду державного майна Рустем Умєров теж подав заяву про відставку.

Як повідомляли QIRIM.News, 31 серпня народний депутат України Ярослав Железняк написав у Telegram, що кандидатуру голови Фонду держмайна Рустема Умєрова запропонують на посаду міністра оборони України замість нинішнього очільника Міноборони Олексія Резнікова.

Ким є Рустем Умєров та чим запам’ятався на посаді голови Фонду Держмайна і як народний депутат України — у публікації QIRIM.News.

Источник