«Наш план — перемога! Без жодних відтінків та обговорень», — міністр оборони Рустем Умєров

Фото: Facebook/Рустем Умєров / Rustem Umerov Ліна Тимошина 06 Вересня 2023, 15:28

Своєю головною метою новопризначений міністр оборони Рустем Умєров назвав перемогу.

Про це Рустем Умєров написав у Facebook.

Це виклик — і водночас обов’язок, як громадянина та гідного сина свого народу. Наша головна мета — перемога. Зроблю все від себе можливе та неможливе для перемоги України — коли ми звільнимо кожен сантиметр нашої країни та кожну нашу людину. Тих, хто, на жаль, тимчасово в полоні — обов’язково повернемо. Всіх — дітей, військовополонених, політв’язнів, цивільних, — наголосив міністр оборони.

Також Умєров пообіцяв повернути нормальне та гідне життя в українські міста, які на жаль, тимчасово окуповані. Він підкреслив, що люди там — чекають на Україну. Бо це наші люди, і наші території.

За словами урядовця, супротив однієї людини — це супротив всієї країни. За кожним воїном стоїть 42 мільйони українців.

За кожним воїном стоїть Міністерство, яке зробить все для захисту, забезпечення всіх наших людей. Саме наші люди, їхнє життя та гідність — є нашим пріоритетом та найвищою цінністю, — написав Умєров.

Очільник міністерства оборони підкреслив, що Україна сьогодні — це вільні люди вільного світу, які захищають фундаментальні цінності демократії та прав людини.

Ми воюємо за це! І наш план — перемога! Без жодних відтінків та обговорень, — заявив Умєров.

Він зазначив, що для нього велика честь бути представленим Президентом України Володимиром Зеленським очолити Міністерство оборони України. Та подякував колегам з парламенту за надану довіру.

Нагадаємо, 6 вересня Верховна Рада призначила ексголову Фонду держмайна Рустема Умєрова міністром оборони України.

Як повідомляли QIRIM.News, 31 серпня народний депутат України Ярослав Железняк написав у Telegram, що кандидатуру голови Фонду держмайна Рустема Умєрова запропонують на посаду міністра оборони України замість нинішнього очільника Міноборони Олексія Резнікова.

Як повідомляли QIRIM.News, ввечері 3 вересня президент Володимир Зеленський заявив, що вирішив провести заміну міністра оборони України Олексія Резнікова на Рустема Умєрова, який донині був головою Фонду держмайна.

Нагадаємо, 4 вересня міністр оборони Олексій Резніков подав заяву про відставку голові Верховної Ради Руслану Стефанчуку. Голова Фонду державного майна Рустем Умєров теж подав заяву про відставку. 5 вересня Верховна Рада підтримала звільнення Резнікова — «за» 327 депутатів. За звільнення з посади голови Фонду державного майна України Умєрова проголосували 302 депутати.

Меджліс кримськотатарського народу висловив підтримку Рустему Умєрову, кандидатуру якого 6 вересня Верховна Рада розгляне на посаду Міністра оборони України.

Нагадаємо, ексголова Фонду державного майна Рустем Умєров заявив, що Фонд держмайна перевиконав поставлені цілі.

Ким є Рустем Умєров та чим запам’ятався на посаді голови Фонду Держмайна і як народний депутат України — у публікації QIRIM.News.

Источник