На Запоріжжі судитимуть власника мережі АЗС, який допомагав окупантам

Перед судом постане власник мережі автозаправних станцій, який на тимчасово захопленій території Запорізької області постачав російським загарбникам паливно-мастильні матеріали. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Встановлено, що власник мережі АЗС, який є кінцевим бенефіціаром групи компаній на території України, на тимчасово захопленій території Запорізької області співпрацював з ворогом та забезпечував функціонування там автозаправних станцій.

Бізнесмен звернувся до російських загарбників і запропонував їм послуги з постачання пально-мастильних матеріалів. Він налагодив закупівлю бензину и дизельного палива з тимчасово окупованого Криму. Закуплене пальне підозрюваний перевозив до Мелітополя та продавав.

Для документування протиправної діяльності на території Вінницької, Черкаської областях, а також у Вінниці, Запоріжжі, Черкасах та Львові були проведені одночасно 15 обшуків, за результатами яких виявлені речові докази злочинної діяльності, зокрема системні блоки персональних комп’ютерів, ноутбуки, мобільні телефони, грошові кошти в сумі понад 89 тис. грн, 37 тис. доларів та 4 тис. євро, чорнові записи, документи фінансово-господарської діяльності, а також резервуари із паливом на нафтобазі.

Источник