На захоплених територіях Херсонщини загарбники проводять подворові обходи, щоб виявити чоловіків мобілізаційного віку і підтягнути їх у резерви

Ліна Тимошина 03 Жовтня 2022, 14:18

Збройні сили України продовжують вести активні бої на Херсонщині та закріплюються на вже звільнених територіях. Водночас частина населених пунктів потерпає від ворожих обстрілів вздовж лінії фронту. Про це в ефірі загальнонаціонального марафону сказала керівник об’єднаного пресцентру оперативного командування «Південь» Наталя Гуменюк, повідомляє Укрінформ.

Ми продовжуємо бої і закріплення на тих територіях, які вже вивільнено і які ще захищаються. Також продовжуємо роботу з місцевим населенням вздовж лінії зіткнення, вздовж лінії фронту в населених пунктах, які потерпають від вогню ворога. Це майже 45 населених пунктів, які були обстріляні протягом минулої доби, і це означає, що посилення вогню може дуже шкодити місцевому населенню. Ми організовуємо евакуацію, якщо люди мають таку можливість і бажання, вони можуть скористатись, — повідомила Гуменюк.

Вона також зазначила, що на досі захоплених територіях загарбники проводять подворові обходи, намагаються виявити чоловіків 18-35 років, тобто мобілізаційного віку, щоб підтягнути їх в резерви, які вони створюють для поповнення своїх військ.

Источник