На всіх дорогах Одещини заборонили в денний час рух вантажівок

Як повідомили в ОВА, обмеження – це вимушені міри під час воєнного стану, які потрібні для того, щоб розвантажити дороги для спецтранспорту.

За інформацією голови Одеської ОВА Олега Кіпера, згідно із розпорядженням з 10:00 до 18:00 години заборонено рух транспортних засобів вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн на всіх автомобільних дорогах Одещини.

Існуючі обмеження спрямовані на вирішення комплексу проблемних питань, що виникли в умовах воєнного стану.

Простіше кажучи, в «об‘їзд» тепер теж не вийде. Скупчення вантажівок на дорогах також перешкоджає руху спецтранспорту, що неприпустимо в умовах воєнного часу, – зазначив голова ОВА.

Голова обласної адміністрації закликав транспортні компанії дотримуватися обмежень та виявити розуміння в умовах надзвичайної ситуації, щоб спільно забезпечити безпеку на території області.

Просимо підприємства та водіїв розраховувати свій час роботи та логістику таким чином, аби вантажівки не скупчувалися на обочинах та не заважали місцевим жителям і спецтранспорту рухатися автошляхами, – відзначив він.

Нагадаємо, підприємства, що займаються перевезенням зернових, олійних та інших вантажів можуть звернутися до Одеської обласної державної (військової) адміністрації для консультації та подальшого отримання перепусток у комендантську годину за телефонами: (048)718 93 87, (048) 718 95 20.

Источник