На польському кордоні значно зросла кількість паливовозів на виїзд

На ще одному пункті пропуску «Рава-Руська–Хребенне» на кордоні з Польщею значно виросла кількість вантажівок у напрямку України. Про це enkorr повідомили гравці ринку.

Зі слів одного із операторів, однією з причин стали труднощі з пропуском авто на пункті «Ягодин-Дорогуськ».

«На цьому пункті і так був ускладнений рух, після того як паливовазам закрили «зелений коридор» й запровадили електронну чергу. З сьогоднішнього дня через нього рух ускладнився ще й через страйк у Польщі», — каже він, зазначивши, що через це оператори почали шукати альтернативні шляхи ввозу ресурсу в Україну, зокрема, частина автоцистерн була перенаправлена на «Рава-Руська– Хребенне», який і так був завантажений.

Окрім цього трейдер висловив побоювання, що з понеділка на цьому пункті ситуація ще більш ускладниться. Оскільки, як і на «Ягодині-Дорогуськ», на ньому водиться електрона черга. 

«Через закриття «зелених коридорів» трейдери вирішили перестрахуватися і збільшити об’єми постачань в Україну, аби забезпечити їх прогнозованість і ритмічність, що додатково впливає на збільшення черг на кордоні», — додав ще один зі співрозмовників.

Як повідомляв enkorr, у пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» обмежили рух вантажівок до 3 червня через акцію протесту польських перевізників.

Источник