На Одещину була здійснена ворожа ракетна атака: є вбитий і постраждалі

Внаслідок ракетного удару по Одещині троє працівників складу отримали незначні поранення. Їм надали медичну допомогу на місці. Наразі одна людина вважається зниклою безвісти.

Про це 8 травня повідомив начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук.

Травмованих працівників не госпіталізували. Тривають оперативно-рятувальні роботи.

Оновлення 11:10. Керівниця пресцентру Сил оборони та охорони Півдня Наталя Гуменюк повідомила, що з-під завалів дістали тіло охоронця.

Російська армія атакувала Одеську область вночі 7 травня: ракети типу Х-22 влучили у підприємство та рекреаційну зону на узбережжі.

За інформацією ПК «Південь», Одещину атакували близько опівночі із бомбардувальників дальньої авіації Ту-22м3. Усього здійснили вісім пусків з району мису Тарханкут в окупованому Криму. Частина ракет не досягла своїх цілей.

«На ділянках, куди влучили ракети, спалахнули пожежі. На складському приміщенні це понад 10 тисяч квадратних метрів. У рекреаційній зоні 120 та 40 квадратних метрів. Це дуже потужні пожежі. Станом на зараз вони ліквідовані», — розповіла в марафоні «Єдині новини» керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк.


Источник