На Одещині звільнили двох керівників медзакладів: у чому їх обвинувачують

Свої посади втратили директорка обласного бюро судово-медичної експертизи Тетяна Папіж і директор Одеського протипухлинного центру В'ячеслав Полясний.

Таке рішення ухвалила Одеська обласна рада на сесії 3 березня, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Керівників медзакладів Тетяну Папіж і В’ячеслава Полясного звільнили за підсумками перевірок. Наприклад, у бюро судово-медичної експертизи виявили значну кількість порушень, що призвело до неотримання значних коштів.

Протипухлинний центр, за словами директорки обласного департаменту охорони здоров’я Наталії Одарій-Захар’євої, перевіряли через скарги, в тому числі від матері загиблого військового. Там також знайшли чимало порушень. Зокрема, протягом року центр придбав тільки розхідні лабораторні матеріали, тоді як інші заклади проводили ремонтні роботи й закупали нове сучасне обладнання.

Ми не для того зробили регіональний протипухлинний центр, щоби протягом року не встановити променевий прискорювач, який віддали до міста Львів безкоштовно, – зазначила Одарій-Захар’єва.

Відзначимо, що частина депутатів висловилася на підтримку В’ячеслава Полясного, який є військовим лікарем і зараз перебуває у зоні бойових дій. Втім, звільнять його тільки на наступний день після фактичної демобілізації.

Також депутати проголосували за об’єднання декількох медичних закладів. Обласну шкірно-венерологічну лікарню приєднали до Одеського протипухлинного центру, лікувально-діагностичний центр інфекційних хвороб — до обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, обласну клінічну стоматполіклініку — до обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру.

Источник