На Одещині підприємця підозрюють у привласненні 100 тисяч на капремонт дитячого майданчика

Керівнику будівельної компанії загрожує позбавлення волі на строк до п'яти років.

Про це повідомляє поліція Одещини.

У грудні 2019 року керівник будівельної компанії виграв тендер та уклав договір на проведення ремонту у дошкільному закладі в одному з сіл Болградського району. Гроші у сумі понад 997 тисяч гривень виділила Одеська обласна рада. Втім, під час аудиту з’ясувалося, що в акти приймання виконаних будівельних робіт та довідки про вартість виконаних будівельних робіт були внесені неправдиві відомості щодо матеріалів та інвентаря, які насправді не купувалися. Загальна сума завданих державі збитків сягнула майже 100 тисяч гривень – їх, за даними слідства, привласнив підприємець.

Слідчі відділення поліції № 2 Болградського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Болградської окружної прокуратури висунули фігуранту обвинувачення за двома статтями Кримінального кодексу України: частиною 2 статті 191 та частиною 1 статті 366. Обвинувальний акт вже скерували до суду. Для відшкодування збитків окружна прокуратура подала також цивільний позов в інтересах держави.

Максимальне покарання, яке загрожує правопорушнику, – позбавлення волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Источник