На Одещині ДТЕК укріпить 30 лелечих гнізд на елоктроопорах

Протягом осені ДТЕК Одеські електромережі укріпить в Одеській області щонайменше 30 лелечих гнізд на електричних опорах в рамках еколого-просвітницького проєкту ДТЕК Мережі #Лелеченьки.

Про це повідомили у компанії.

Традиційно, компанія запрошуватиме долучитися до цієї ініціативи лідерів думок та небайдужих жителів області, щоб привернути увагу суспільства до захисту лелек та збереження довкілля. #Лелеченьки відповідає Цілі сталого розвитку ГД ООН № 15 «Захист екосистем суші».

Попри війну, оператор системи розподілу ДТЕК Одеські електромережі, не припиняє дбати про збереження довкілля та захист лелек в Одеській області. Протягом вересня-жовтня 2022 року компанія встановить щонайменше 30 захисних платформ на електроопорах, де лелеки звили гнізда. Це допоможе запобігти обваленню гнізд на електричні мережі, що захистить птахів від ураження струмом, а клієнтів компанії − від аварійних відключень світла. Встановлення платформ відбуватиметься в рамках проєкту ДТЕК Мережі #Лелеченьки.

«ДТЕК продовжує розвивати інфраструктуру електромереж, використовуючи сучасні цифрові технології та спираючись на принципи сталого розвитку. В цьому році в рамках проєкту #Лелеченкьи ми укріпимо 30 гнізд лелек на електричних опорах, щоб вони витримали будь-яку негоду і птахам нічого не загрожувало. Таким чином ми подбаємо і про безперебійне електропостачання наших клієнтів, адже захистимо мережі від аварій через обвалення гнізд на дроти. Загалом за останні 2 роки ми вже укріпили 145 гнізд і захистили щонайменше 725 птахів. Ми впевнені, що вже наступного року під мирним небом України лелеки повернуться у свої безпечні гнізда, щоб створити сім’ю та вивести пташенят», − підкреслили в компанії.

Встановлювати захисні платформи енергетикам традиційно допомагають лідери думок та небайдужі громадяни.

 


Источник