МЗС засудило вирок окупантів по відношенню до громадських журналістів з Криму

Шевчук Микола 24 Листопада 2022, 15:22

Міністерство закордонних справ України (МЗС) рішуче засудило вироки окупаційної влади в Криму, винесені українським громадянським журналістам Осману Аріфмеметову, Руслану Сулейманову та Рустему Шейхалієву, а також активістам — Яшару Муєдінову та Енверу Аметову.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Ці ганебні вироки є демонстрацією сили там, де є її немає, та черговим проявом зневаги до основоположних прав людини.
Міністерство закордонних справ України закликає міжнародну спільноту та наших партнерів по Міжнародній Кримській платформі продовжувати чинити політичний, дипломатичний, санкційний та економічний тиск на Росію з метою негайного звільнення усіх українських громадян, незаконно ув’язнених путінським режимом.

Українські дипломати і надалі боротимуться за звільнення всіх і кожного незаконно ув’язненого громадянина України, у тому числі шляхом привернення максимальної уваги до долі політичних в’язнів через започатковану МЗС України ініціативу публічного адвокаційного менторства над громадянськими журналістами, незаконно ув’язненими РФ, — сказано в повідомленні.

Як повідомили QIRIM.News, Південний окружний військовий суд Ростова-на-Дону оголосив вирок громадянським журналістам «Кримської солідарності» Рустему Шейхалієву, Руслану Сулейманову та Осману Аріфмеметову, а також активістам Енверу Аметову та Яшару Муєдінову.

Источник