Музика, розіграші та воєнні артефакти: як в Одесі на благодійному MoreFest збирають донати на ЗСУ (фото)

На стадіоні «Чорноморець» відбувся благодійний фестиваль MoreFest. Його провели волонтери благодiйного фонду «Тримай» разом із партнерами.

Це був великий івент на два дні: з концертами одеських гуртів та муніципального оркестру, саксофон-шоу, танцювальними майстер-класами, фуд-кортами, хендмейдом та величезною дитячою зоною. Також волонтери розіграли призи за мінімальний донат: від сертифікатів на бокс до квитків до опери.

У рамках MoreFest також показали уламки ракет, відстріляні тубуси, пропагандистські видання, амуніцію та провізію росіян. Все це в рамках виставки «Незламність», яка майже щотижня поповнюється новими артефактами з фронту.

Гроші, отримані на фестивалі, підуть на потреби ЗСУ та дітей-переселенців. Наприклад, волонтери планують закупити плитоноски для хлопців, які зараз під Бахмутом.

Ми рік підтримуємо наших воїнів та сім’ї, яким довелося переїхати до Одеси через війну. Нам донатять наші підписники, а крім цього ми робимо такі культурні заходи, які також допомагають збирати гроші, – розповідає керівник БФ «Тримай» Юлія Федорова.

Івент пройшов за підтримки стадіону «Чорноморець», компаній Allrise Capital Inc., Invest UA, БФ «На крок ближче», Телеграм-чату 7:40, Одеського муніципального театру Саліка та волонтерського проєкту Ірини Тимах «Творча сила».

Фото: Світлана Корольова

Медіапартнер – Українська Служба Інформації.

Источник