«Ми повинні запровадити нову філософію ставлення до наших військових», — Умєров

Фото: Facebook/Рустем Умєров / Rustem Umerov Ліна Тимошина 11 Вересня 2023, 08:36

Україна має запровадити нову філософію ставлення до українських військових та забезпечити їх усім необхідним.

Про це заявив міністр оборони Рустем Умєров під час «Ялтинської європейської стратегії» (YES), про що написав на сторінці у Facebook.

Він зазначив, що сьогодні українська армія одна із найбільших, найсильніших і найвмотивованіших у світі.

Бо ми знаємо, за що боремося: за свій народ, за наші домівки, за нашу свободу. Наші воїни – найвищий пріоритет для нас. Ми повинні запровадити нову філософію ставлення до наших військових та забезпечити їх усім необхідним – зброєю, військовою технікою, обмундируванням, спорядженням, засобами індивідуального захисту, харчуванням та медикаментами, — наголосив Умєров.

За словами міністра оборони, наступний пріоритет – озброєння.

Нам воно необхідно вже зараз, якомога більше, — зауважив він.

Ще один важливий напрям – стратегія перемоги. Міністерство оборони відповідальне за формування стратегії національної безпеки.

Наша мета – стати членом НАТО. Попереду у нас великі виклики та значні можливості. Кожен день ми просуваємось вперед і наближаємо нашу перемогу, — заявив Умєров.

Нагадаємо, новий міністр оборони Рустем Умєров під час свого першого виступу в парламенті анонсував запровадження електронного реєстру призовників і військовозобов’язаних.

Як повідомляли QIRIM.News, 6 вересня Верховна Рада призначила ексголову Фонду держмайна Рустема Умєрова міністром оборони України.

Источник