Мешканцям будинку у Сергіївці, куди влучила російська ракета, видали будматеріали для ремонту

Мешканці будинку в Сергіївці Одеської області, куди 1 липня влучила російська ракета, отримали будівельні матеріали для ремонту зруйнованих квартир.

Про це повідомив селищний голова Сергіївки Анатолій Чередниченко.

На позачерговій сесії Сергіївської селищної ради (від 13 вересня 2022 року) рішенням №928 була прийнята «Комплексна цільова програма з ліквідації наслідків спричинених збройною агресією рф»

Відповідно до програми передбачено надання допомоги мешканцям Сергіївки, та в першу чергу жителям будинку за адресою вул. Чорноморська, 23, для відновлення пошкодженого житла.

Ця допомога була надана для осіб за наступними критеріями:

  1. Не мають іншого житла, та на період зимового часу залишаються у своїх квартирах.
  2. Помешкання підлягає відновленню з невеликими затратами, та не потребує складних будівельних робіт.

На виконання цієї програми виконавчим комітетом Сергіївської селищної ради було прийнято декілька рішень, відповідно до яких перші 15 осіб отримують матеріальну допомогу у вигляді будівельних матеріалів, враховуючи їх прохання та побажання, викладені в заявах про відновлення житла.

Рішення виконкому були прийняті ще в минулому місяці, але утримувалася оплата казначейства, тому видачу було проведено тільки в теперішній час.

Мешканці, які отримали допомогу, мають можливість відновлення житла цими будівельними матеріалами, або власними силами, або (у разі відсутності такої можливості) за допомоги спеціально створеної будівельної дільниці, та за рахунок місцевого бюджету, який передбачений цією програмою, але ця процедура проходить в порядку черги.

 


Источник