Мешканців Херсонщини евакуйованих в Крим окупанти вивозять в невідомому напрямку

Асіф АлієвQHA 14 Жовтня 2022, 10:59

Маршрут так званого «виїзду на відпочинок», який окупанти пропонують мешканцям Херсонської області, засекречений.

Про це кажуть навіть автори пропагандистських сюжетів в підконтрольних загарбникам медіа, передає херсонське видання Мост.

Телеканал «Таврія» розмістив в мережі сюжет про вивезення «на відпочинок» в Крим мешканців Каховського району.

В сюжеті йшлося, зокрема, й про те, що маршрут слідування трьох автобусів з юними та дорослими мешканцями району тримається в секреті. Колона поїхала в Крим в супроводі військового конвою.

Безіменний «супроводжуючий автобуса», який ховав обличчя від телекамери, сказав, що людей розподілять по санаторіям Криму.

Тобто, люди, які погоджуються на такий «відпочинок», вже не належать самі собі. Їх привозять, куди розпорядиться приймаюча сторона, вона ж регламентуватиме і перебування мешканців Херсонщини на «оздоровленні».

Давши згоду на таку поїздку, люди фактично стали заручниками, бо їх можуть привезти не в кримські санаторії, а відправити в Росію. І додому люди повернуться не тоді, коли захочуть, а коли вирішить приймаюча сторона.

Родичі і друзі, які проводжали відпочивальників, казали пропагандистам, що чекають своїх рідних та близьких відпочилими та щасливими і мають намір теж поїхати, коли у них буде така можливість.

Але «відпочивальники» мають чималі шанси «застрягти» на «оздоровленні» не на один місяць. І якщо повернуться після цього, то точно будуть щасливими, бо вирвалися з окупантських пазурів.

Источник