Мешканка Одеської області змушувала 9-річного сина жебракувати (фото, відео)

Жінка не працює та навіть не намагається отримати статус безробітної або матері-одиначки. Зароблені сином гроші вона витрачала на сигарети, а хлопчику не вистачало їжи. 

Про це розповіли в поліції Одеської області.

29-річна мешканка Білгород-Дністровського району вмовлянням і погрозами переконала дев’ятирічного сина мити фари на транспортних засобах на одній зі жвавих доріг у центрі Одеси та просити за це гроші. Зароблені дитиною гроші жінка витрачала більшою мірою на свої потреби: сигарети, алкоголь, продукти та оплату орендованого в обласному центрі помешкання.

Хлопчику не вистачало їжі і він змушений був приховувати частину отриманих від громадян коштів, щоб подбати про себе самому.

Це вже не в перший раз, коли жінка потрапляє до поля зору поліції. Поліцейські разом із працівниками служби у справах дітей вилучили хлопчика із сім’ї. Наразі він проходить обстеження у лікарні.

За наявністю достатніх доказів, які зібрали правоохоронці, слідчі під процесуальним керівництвом Приморської окружної прокуратури міста Одеси висунули громадянці обвинувачення за ч. 2 ст. 304 Кримінального кодексу України. Йдеться про втягнення неповнолітніх у  заняття жебрацтвом,  вчинене щодо малолітньої особи матір’ю. Обвинувальний акт правоохоронці направили до суду. Згідно з чинним законодавством, жінці загрожує покарання позбавленням волі на строк від чотирьох до десяти років, – розповів начальник територіального підрозділу поліції Вячеслав Барба.

Наразі жінка стала на облік у центр зайнятості і шукає роботу.

Источник