Мер Кличко хоче взяти на поруки Генадія Труханова

Міський голова Києва Віталій Кличко прийшов на засідання Вищого антикорупційного суду, щоб взяти на поруки одеського мера Геннадія Труханова. Останнього підозрюють в привласненні 92 млн грн під час купівлі будівлі заводу «Краян».

Про це повідомив активіст Сергій Стерненко.

За його словами, міський голова Києва Кличко учора ходив у суд, щоб особисто просити віддати Труханова на поруки і не закривати його до СІЗО. Це також підтвердив волонтер Роман Сініцин, який уточнив, що Кличко позитивно охарактеризував мера Одеси, але суд до розгляду питання про поруки не перейшов.

Військова і депутатка Київради Аліна Михайлова нагадала, що в 2014 році Кличко був проти участі Труханова у виборах мера Одеси і закликав розслідувати наявність в останнього російського громадянства.

Мер Києва Віталій Кличко пізніше пояснив у коментарі УП, що хотів узяти на поруки мера Одеси Геннадія Труханова, оскільки є головою Асоціації міст України і має відстоювати інтереси місцевого самоврядування. Справу проти Труханова він назвав «черговою спробою утисків місцевого самоврядування».

Нагадаємо, напередодні Вищий антикорупційний суд (ВАКС) арештував мера Одеси Геннадія Труханова, якого звинувачують у привласненні 92 млн грн під час купівлі будівлі заводу «Краян».


Источник